V Cloud B berú spánok veľmi vážne. Sú to priekopníci vo vytváraní produktov určených pre pohodu a dobrý spánok detí. Špecializujú sa na výrobu pomôcok na spanie ako zvukové a jemné svetelné hračky.

Ich poslaním ako špecialistu na spánok detí je dať novorodencom a ich rodinám dar spánku. Upokojujúci biely šum vytvára pohodlné prostredie podobné maternici, ktoré upokojuje bábätká a pomáha im rýchlejšie zaspať a dlhšie spať. Ich ocenené produkty milujú rodiny na celom svete už takmer 20 rokov. V Cloud B je každý produkt overený odborníkmi: pediatrami, rodinnými terapeutmi, rodičmi a odborníkmi na spánok. Ich kolekcie plyšových hračiek a nočných svetiel získali množstvo ocenení od rodičovských aj profesionálnych skupín.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

CLOUD B USPÁVAČIK S HUDBOU A SVETLOM ZAJAČIK BILLY

55,90  s DPH
Uspávačik v podobe rozkošného plyšového zajačika Billyho s nočným svetlom a relaxačnými zvukmi pomôže vášmu dieťaťu upokojiť sa a ľahšie zaspať.

CLOUD B USPÁVAČIK S HUDBOU A SVETLOM DRAK DRAKE

55,90  s DPH
Uspávačik v podobe rozkošného plyšového draka s nočným svetlom a relaxačnými zvukmi pomôže vášmu dieťaťu upokojiť sa a ľahšie zaspať. Okrem 4 melódií a 4 upokojujúcich prírodných zvukov (dážď, tlkot srdca, zurčenie