Blog

O nás

O násO nás – Naša filozofia je v práci so slovenskými značkami, uprednostňujeme slow fashion a ponúkame ekologické hračky

V našom detskom concept store www.nasabublinka.sk ponúkame pre deti len to najlepšie. Naša filozofia je založená na kvalite, ekologickej pridané hodnote a udržateľnosti. V našom sortimente nájdete široký výber produktov od slovenských značiek, ktoré spĺňajú prísne kritériá a dbajú na fair-trade podmienky výroby. Slovenské detské značky ako Zuppa, Bubbe, Moonrise, Unique a Japitex sú známe svojou kvalitou a jedinečným dizajnom, ktorý zaručí spokojnosť nielen deťom, ale aj rodičom. Slovenské detské oblečenie je krásne, funkčné a vyrobené s dôrazom na detail.

Slow fashion je pre nás prioritou.

Uprednostňujeme produkty vyrobené s ohľadom na životné prostredie, a ktoré vydržia dlhšie ako sezónne trendy. Naša ponuka detského oblečenia zahrňuje kvalitné detské oblečenie, ktoré je nielen štýlové, ale aj udržateľné. Oblečenie do dažďa pre deti, detské gumáky, sandále, zimné termo čižmy pre deti, topánky na prvé kroky a barefoot obuv sú len niektoré z produktov v našom sortimente. Detská obuv, detské capačky a detské topánočky navrhli tak, aby podporovali zdravý vývoj detských nožičiek.

Ponúkame aj široký výber edukatívnych a kreatívnych hračiek, ktoré podporujú rozvoj detí. Naše hračky sú predovšetkým drevené, ekologické a spĺňajú vysoké štandardy kvality. Drevené hračky pre deti, edukatívne hračky a kreatívne hračky sú nielen zábavné, ale aj poučné. Značky ako Janod, Djeco a Little Dutch sú známe svojimi kvalitnými a krásne dizajnovanými hračkami, ktoré deti milujú.

V našom obchode nájdete aj prírodnú taliansku kozmetiku Linea Mamma Baby, špeciálne navrhnutú pre jemnú detskú pokožku. Táto skutočne bio kozmetika pre deti z prírodných zložiek, ideálna pre každodenné použitie.

Okrem oblečenia a hračiek ponúkame aj rôzne doplnky pre deti od narodenia do 10 rokov. Detské doplnky, bytové doplnky pre deti a detská móda zastúpené v rôznych štýloch a dizajnoch, ktoré prispôsobujeme potrebám a vkusu našich malých zákazníkov.

Naša ponuka z obchodíku Naša Bublinka v centre mesta Martin nájdete aj online. Detské oblečenie, obuv a doplnky si môžete pohodlne objednať z pohodlia vášho domova. Detské oblečenie online je ideálne pre zaneprázdnených rodičov, ktorí chcú svojim deťom dopriať to najlepšie bez námahy.

Naša filozofia je jednoduchá. Ponúkame kvalitné detské produkty, ekologické, udržateľné a vyrobené s ohľadom na etické princípy. Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom a objavte čaro slovenských a zahraničných značiek, ktoré sú synonymom pre kvalitu a štýl.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *