Vítam Vás v našej Bublinke

V Našej Bublinke pracujeme so slovenskými značkami, uprednostňujeme slow fashion a ponúkame ekologické hračky. V našom detskom concept store www.nasabublinka.sk ponúkame pre deti len to najlepšie. Naša filozofia sa zakladá na kvalite, ekologickej pridané hodnote a udržateľnosti. V našom sortimente nájdete široký výber produktov od slovenských značiek, ktoré spĺňajú prísne kritériá a dbajú na fair-trade podmienky výroby. Slovenské detské značky ako Zuppa, Bubbe, Moonrise, Unique a Japitex sú známe svojou kvalitou a jedinečným dizajnom, ktorý zaručí spokojnosť nielen deťom, ale aj rodičom. Slovenské detské oblečenie je krásne, funkčné a vyrobené s dôrazom na detail.

Slow fashion je pre nás prioritou.

Preto uprednostňujeme produkty, vyrábané s ohľadom na životné prostredie, a ktoré vydržia dlhšie ako sezónne trendy. Naša ponuka detského oblečenia zahrňuje kvalitné detské oblečenie, ktoré je nielen štýlové, ale aj udržateľné. Oblečenie do dažďa pre deti, detské gumáky, sandále, zimné termo čižmy pre deti, topánky na prvé kroky a barefoot obuv sú len niektoré z produktov v našom sortimente. Navyše, detská obuv, detské capačky a detské topánočky sú vyrobené tak, aby podporovali zdravý vývoj detských nožičiek.

Ponúkame aj široký výber edukatívnych a kreatívnych hračiek, ktoré podporujú rozvoj detí. Naše hračky sú predovšetkým drevené, ekologické a spĺňajú vysoké štandardy kvality. Drevené hračky pre deti, edukatívne hračky a kreatívne hračky sú nielen zábavné, ale aj poučné. Značky ako Janod, Djeco a Little Dutch sú známe svojimi kvalitnými a krásne dizajnovanými hračkami, ktoré deti milujú.

V našej Bublinke nájdete aj prírodnú taliansku kozmetiku Linea Mamma Baby, špeciálne navrhnutú pre jemnú detskú pokožku. Táto bio kozmetika pre deti je z prírodných zložiek, ideálna pre každodenné použitie.

Naša filozofia je jednoduchá, ponúkame kvalitné detské produkty, ktoré sú ekologické, udržateľné a vyrobené s ohľadom na etické princípy.

Okrem oblečenia a hračiek ponúkame aj rôzne doplnky pre deti od narodenia do 10 rokov. Naše detské doplnky, bytové doplnky pre deti a detská móda nájdete v rôznych štýloch a dizajnoch, ktoré prispôsobujeme potrebám a vkusu našich malých zákazníkov.

Našu ponuku nájdete aj online, takže si detské oblečenie, obuv a doplnky môžete pohodlne objednať z pohodlia vášho domova. Preto je detské oblečenie online ideálne pre zaneprázdnených rodičov, ktorí chcú svojim deťom dopriať to najlepšie bez námahy.

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom a objavte čaro slovenských a zahraničných značiek, ktoré sú synonymom pre kvalitu a štýl.

Tešíme sa na Vaše objednávky, prípadne otázky radi zodpovieme.

Majte krásny deň,

Vaša Bublinka

+2000

spokojných detí

+80

značiek na jednom mieste

+6

rokov s vami