Zobrazených 1–12 z 279 výsledkov

12 voskoviek pre najmenších

8,50  s DPH
Ľahko uchopiteľné voskovky s ergonomickým tvarom kvetu; 12 ks

12 Zvierat (DouZanimo): stolová hra, kooperatívna pamäťová

11,95  s DPH
Veľká schovávačka a veľká pátracia akcia. Hra na precvičenie vizuálnej pamäti a spolupráce. Úlohou hráčov je poskladať 12 druhov zvierat,

Animalo-Len: magické vyfarbovanie vodou, 4 obrázky zvieratiek siluetové+štetec s filcovým

11,50  s DPH
Opakovane použiteľná malá kreatívna sada 4 obrázkov z ohybného plastu. Siluetové obrázky elegantne oblečených zvierat majú špeciálnu bielu vrstvu, ktorá pri styku s vodou odkryje farby a ilustrácie pod ňou. Obsahuje štetec s filcovým hrotom a nádržkou na vodu. Pre deti od 18 mesiacov.

Animalo-Ma: magické vyfarbovanie vodou, 4 obrázky zvieratiek siluetové+štetec s filcovým

11,50  s DPH
Opakovane použiteľná malá kreatívna sada 4 obrázkov z ohybného plastu. Siluetové obrázky tvaru zvierat majú špeciálnu bielu vrstvu, ktorá pri styku s vodou odkryje farby a vzory pod ňou. Obsahuje štetec s filcovým hrotom a nádržkou na vodu. Pre deti od 18 mesiacov.

Anjeli: vyškrabovacie tvarované obrázky

7,50  s DPH
Sada 3 veľkých vyškrabovacích obrázkov s motívom anjelov, anjelských dievčat. Drevenou škrabkou vytvor do farebnej vrstvy vzory a odkry ďalšie farby. Pre deti od 7 rokov.

Artistic plastic: Prstene (pre staršie deti)

11,50  s DPH
Vytvor si farebné ozdoby do vlasov z magického plastu. Použi predvyrezané komponenty a tiež si navrhni a vystrihni vlastné. Pripravené komponenty treba vložiť do rúry, kde sa scvrknú a stuhnú. S hotovými ozdobami si krásne upravíš vlasy.

Autá: Kreslenie krok za krokom (edícia Eduludo)

11,95  s DPH
Naučte sa kresliť autá a iné chlapčenské záležitosti krok za krokom

Balerína: hracia skrinka so zásuvkou a priečinkom na prstienky

24,50  s DPH
Hracia skrinka s ladnou figúrkou baleríny vo vnútri. Natiahnutím skrutky a otvorením veka sa spustí melódia Vyzvanie do tanca (C. M. von Weber) a roztočí sa figúrka. Krásny utišujúci doplnok do detskej izby a zároveň skrinka so zásuvkou a 2 priečinkami na pokladíky a na prstienky.

Bodka ku bodke (Dot to dot): Spájanie čísel do zvieratiek

19,50  s DPH
Obľúbené spájanie čísiel, ktoré miesto ceruzky využíva šnúrky. Kombinuje prevliekanie a učenie čísiel, manuálnu a intelektuálnu aktivitu.

Budík: Dievča s mačičkou

23,95  s DPH
Krásne dizajnovaný budík, ktorý uľahčí budenie aj učenie času. S farebnou plastovou schránkou, drevenými nôžkami a ozdobným hrebienkom, kovovými ručičkami

Budík: Rybky

23,95  s DPH
Krásne dizajnovaný budík, ktorý uľahčí budenie aj učenie času. S farebnou plastovou schránkou, drevenými nôžkami a ozdobným hrebienkom, kovovými ručičkami