EDUkid je špičková značka vzdelávacích hračiek pre deti, ktorá ponúka kvalitné a inovatívne produkty. Ako privátna značka popredného distribútora, EDUkid sa zameriava na rozvoj detských schopností prostredníctvom zábavných a interaktívnych hračiek. Naše hračky podporujú kreativitu, logické myslenie a jemnú motoriku, čo robí učenie zábavným a efektívnym. Vysoká kvalita a bezpečnosť sú pre nás prioritou, čo zaručuje spokojnosť rodičov aj detí. Vyberte si EDUkid pre ich rozvojové a vzdelávacie hračky, ktoré deti milujú a ktoré prispievajú k ich zdravému vývoju.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Puzzle Abeceda SK/CZ

22,00  s DPH
Puzzle Abeceda je designované na Slovensku a obsahuje ilustrácie úspešnej slovenskej ilustrátorky Edity Hajdu. Písmenká pri jednotlivých obrázkoch tak naozaj zodpovedajú ich slovenskému i českému pomenovaniu, čo je pri zahraničných výrobkoch často problém. Deti sa počas skladania učia hrou, zlepšujú si jemnú motoriku, hmat, koordináciu ruka-oko a cibria si svoje logické myslenie.

EDUkid Magnetická kniha Vianoce

21,00  s DPH
EDUkid Magnetická kniha Vianoce Magnetická kniha Vianoce pre všetkých milovníkov Vianoc a zimy s prekvapením od EDUkid, podporuje kreativitu, detskú fantáziu