KikkaBoo je relatívne nová značka produktov pre bábätká, ktorá vznikla v roku 2016. Podarilo sa nám získať si obľubu v krátkom čase a už sme dobre známi na bulharskom aj zahraničnom trhu.
V súčasnosti sa značka úspešne predáva na viac ako 30 trhoch. S tamojšími partnermi sa nám podarilo vybudovať aj pobočku v Španielsku. Distribuujeme do krajín po celom svete.
Naše kolekcie navrhujeme v partnerstve so západoeurópskymi štúdiami a hlavným mottom je „For the baby with love“, čo plne korešponduje s prístupom a pozornosťou pri výrobe každého produktu – od najmenšieho detailu až po posledný úsmev, s ktorým posielať našim zákazníkom.

Názov KikkaBoo je prevzatý z populárnej detskej hry „peek-a-boo“ alebo v bulharčine – „ku-ku zak“. Chceli sme, aby to znelo deťom blízko a spájalo sa so zábavou a hrami.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Kikkaboo Plyšový vankúšik My Teddy

14,90  s DPH
Kikkaboo Plyšový vankúšik My Teddy Predstavujeme náš plyšový vankúšik My Teddy – dokonalého spoločníka na hranie aj maznanie, od značky Kikkaboo.

Kikkaboo Plyšový vankúšik Hippo Dreams

14,90  s DPH
Kikkaboo Plyšový vankúšik Hippo Dreams Predstavujeme náš plyšový vankúšik Hippo Dreams – dokonalého spoločníka na hranie aj maznanie, od značky Kikkaboo.

Kikkaboo Plyšový vankúšik Little Fox

14,90  s DPH
Kikkaboo Plyšový vankúšik Little Fox Predstavujeme náš plyšový vankúšik Little Fox – dokonalého spoločníka na hranie aj maznanie, od značky Kikkaboo.

Kikkaboo Plyšový vankúšik Joyful Mice

14,90  s DPH
Kikkaboo Plyšový vankúšik Joyful Mice Predstavujeme náš plyšový vankúšik Joyful Mice – dokonalého spoločníka na hranie aj maznanie, od značky Kikkaboo. Vyrobený

Kikkaboo Plyšový vankúšik Elephant Time

14,90  s DPH
Kikkaboo Plyšový vankúšik Elephant Time Predstavujeme náš plyšový vankúšik Elephant Time – dokonalého spoločníka na hranie aj maznanie, od značky