Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Magnetická stavebnica Arctic 25 dielov

51,50  s DPH
Úžasná 25 dielna stavebná súprava Stavebnica Magna-Tiles® Arctic Animals! Nepoznáme lepšiu stavebnicu, ktorá by detičky natoľko pohltila do hry ako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnica pre deti prináša hodiny nápaditej a sústredenej zábavy.

Magnetická stavebnica Builder 32 dielov

64,50  s DPH
Magnetická stavebnica pre deti prináša hodiny nápaditej a sústredenej zábavy. Deti sa môžu hrať samé alebo s kamarátmi, či rodičmi. Neexistuje žiadna hranica pre detskú kreativitu. Vymýšľajte stále nové a nové varianty, a rozmanité stavby. Táto sada obsahuje príslušenstvo k vybudovaniu ciest, základov stavby a strojov, ktoré nachádzame bežne na stavenisku.

Magnetická stavebnica Dino 40 dielov

96,50  s DPH
Magnetická stavebnica pre deti prináša hodiny nápaditej a sústredenej zábavy. Deti sa môžu hrať samé alebo s kamarátmi, či rodičmi. Neexistuje žiadna hranica pre detskú kreativitu. Vymýšľajte stále nové a nové varianty, a rozmanité stavby. Táto sada obsahuje príslušenstvo k vybudovaniu Jurského parku so 4 dinosaurami.

Magnetická stavebnica Downhill Duo 40 dielov

77,00  s DPH
Prinášame pohyb do sveta obľúbených 3D magnetických stavebníc. 40-dielna súprava MAGNA-TILES Downhill Duo, prvé plne magnetické pretekárske dobrodružstvo, ktoré je navrhnuté pre malé ručičky a veľkú predstavivosť. Hľadáme nový spôsob, ako inšpirovať detskú kreativitu, budovať ich motorické zručnosti a podporovať ich učenie. Pripútajte sa a predstavte si možnosti s novými rampami, cestami, jazdcami a figúrkami!

Magnetická stavebnica Forest 25 dielov

51,50  s DPH

Preskúmajte nádhernú lesnú divočinu so štyrmi kamarátmi lesných zvieratiek, ktoré sa spolu hrajú medzi vysokými stromami. Skamarátite sa s mývalom, sovou, medveďom aj jeleňom. V sade sú vôbec prvé magnetické listy a stromy. Všetky kocky majú úžasné realistické detaily. Podporuje imaginatívnu hru a a detskú kreativitu.

Magnetická stavebnica House 28 dielov

64,50  s DPH
S originálnou 3D stavebnicou si postavíte vlastný domček. Nekonečné možnosti stavebnice pre mladých mysliteľov pomáhajú rozvíjať matematické, prírodovedné, priestorové a hmatové schopnosti. Podporuje ich v tímovej práci a schopnosti riešenia problémov.

Magnetická stavebnica Jungle 25 dielov

51,50  s DPH
Stavebnica Magna-Tiles® Jungle Animals. Od vytvárania nových prostredí po vytváranie vzrušujúcich dobrodružstiev so zvieratami môžu milovníci  zvierat nájsť nekonečné možnosti na objavovanie bez toho, aby museli opustiť herňu a to pomocou magnetických dlaždíc, ktoré odrážajú živú zeleň a divokú prírodu jedinečnú pre tropický les. Deti sa navyše naučia fakty o zvieratkách z džungle.

Magnetická stavebnica Metropolis 110 dielov

159,50  s DPH
Magnetická stavebnica Metropolis 110 dielov POPIS PRODKTU Posuňte kreativitu dieťaťa na novú úroveň. Úžasná 110 dielna stavebná súprava Stavebnica Magna-Tiles®

Magnetická stavebnica Safari 25 dielov

51,50  s DPH
Magnetická stavebnica pre deti prináša hodiny nápaditej a sústredenej zábavy. Deti sa môžu hrať samé alebo s kamarátmi, či rodičmi. Neexistuje žiadna hranica pre detskú kreativitu. Vymýšľajte stále nové a nové varianty, a rozmanité stavby. Táto sada obsahuje príslušenstvo k vybudovaniu safari so zvieratkami.