Veselé Pískacie tričká sú na trhu od roku 2013. Vznikli ako revival spomienka na podpultové pískacie tričká populárne v 80.rokoch, bezstarostné detstvo, točenú zmrzlinu a oranžovú malinovku.

Na lokálnych dizajnových trhoch sa tešili narastajúcej popularite a vďaka pozitívnej energii od od zákazníkov ďalej mohli rásť. Prvotný námornícky pásikavý dizajn postupne vystriedali aj jednofarebné kolekcie, k tričkám pribudli pískacie mikiny, šaty, sukne, aj tepláky pre malých a veľkých. 

Od začiatku im záleží na lokálnom a zodpovednom prístupe k samotnej výrobe. Preto každý kus pískacieho oblečenia vyrábaného na Slovensku podporuje pracovné miesto pre šikovnú krajčírku, alebo inú príjemnú osôbku zodpovednú za tovar.

Materiál nakupujú v susednom Česku, alebo od iných európskych výrobcov, ktorí nielen férovo pristupujú k svojim zamestnancom, ale kladú dôraz na ekologický prístup pri výrobe a spracovaní textilu. Majú radi bavlnu a tak väčšina ich produktov je zo 100% bavlny, alebo príjemne nositeľnej bavlnenej zmesi v pohodlných strihoch.

Zobrazený jediný výsledok

Pískacie šaty Tilda mini

34,50  s DPH
Pískacie šaty Tilda mini Ak pre tvoje dievčatko hľadáš vzdušné letné šaty, v ktorých jej nebude teplo, potom vyskúšaj strih