Speem je úzko spätá s Denníkom nevyspatej matky, ktorej tvárou je blogerka na materskej dovolenke, ktorá vďaka prvému synovi zistila, že spánok je skutočne podceňovaná vec.

Mama troch detí ktorá sa rozhodla založiť slovenskú odevnú značku pod názvom Speem. Vyrába udržateľné detské oblečenie, ktoré je výnimočné svojou mäkkosťou a niektoré kúsky sú rastúce.

Hlavným materiálom oblečenia je modal – vlákno získané úpravou bukovej celulózy. Modal je mäkký, príjemný na dotyk aj nosenie a priedušný, šetrný k planéte. K jeho spracovaniu sa používa menej vody než na spracovanie bavlny a je biologicky rozložiteľný.

Každá jedna vec vyrobená pod značkou SPEEM nie je udržateľná len z environmentálneho hľadiska, ale aj sociálneho. Šitá riadne zaplatenými profesionálmi a nie deťmi alebo vykorisťovaním robotníkov.

Zobrazený jediný výsledok

Speem Detské pyžamo ZOO

32,90  s DPH
Detský mäkkučký pyžamový set vhodný pre dievčatá i chlapcov milujúcich zvieratká. Vyrobené z udržateľných materiálov a férovým spôsobom. Materiál 95% bukové vlákno modal 5% Elastan     Látka je certifikovaná ako Oeko-Tex® Standard 100 class 1. Tento štandard spĺňať tie najprísnejšie požiadavky aj pre deti a dojčatá.